Aşk Çeşmesi – When in Rome

Bu filme bayıldım bayıldım bayıldım! (üç kere söyleyince vurgulu olur izlersiniz diye düşündüm bakalım işe yarayacak mı 😛 )
Öyle önemli şeyler vadetmiyor film ders falan verdiği yok beklemeyin ama keyifle geçirmek isteyeceğiniz bir saat otuz dakika kırk yedi saniyeniz varsa hadi bu filmi izleyerek amacınıza ulaşın
Bu defa tersten başlayıp önce fragmanı izleyelim..

Küçük bir tanıtımını yapalım filmin şimdi..
Beth büyük bir şirketin önemli bir elemanıdır.. Oldukça da güzeldir.. Sarı saç, mavi göz, çıtı pıtı tini mini şirin bir surat daha ne olsun hocam? Neden yalnız bu özelliklerle? Hemen cevap veriyim: çünkü bahtsızdır, şanssızdır.. Elini attığın yer kurur ya öyle işte bu kızın da elini attığı yer kurur..

  Kızın güzelliğine yaklaşamam bile ama bahtsızlığıyla yarışırım çok rahat

Eş bulamaması yaşının alıp başını gitmesi yetmezmiş gibi küçük kardeşi İtalya’ya giden uçakta tanıştığı bir adamla evleneceği müjdesini (!) verir ablasına.. Hem de düğünlerini İtalya’da yapmaya karar vermişlerdir.. Önce endişelenir kardeşi adına ona göre uçakta tanıştığın bir adamla ancak çıkarsın ama öle yıldırım gibi evlenmezsin.. Tabi dinlemez kardeşi bunu ne yapsın onun gibi evde mi kalsın pehh
Beth iş yerinden izin alır iki günlüğüne İtalya’ya gider kardeşinin düğününe katılmak üzere.. Düğünde yakışıklı bir adamla tanışır.. Nick..

Nick de pek şanslı bir adam sayılmaz.. İyi bir futbolcuyken maç sırasında başına yıldırım düşmüştür garibimin..
Nick’i oynayan yakışıklıyı Hollywood’da randevu ve Tranformers’tan tanırız.. Hollywood’da Randevu’da favorim diğer çocuk olunca kaynamıştı araya ama bu filmde bol bol yoğunlaştık üzerine neyse ki
Beth düğünün olduğu gece aşka inancının tükendiği bir anda dilek kuyusundaki dilek paralarını çıkarmış ve bir nevi lanetlenmiştir. Laneti çıkardığı paraları atan yani aşk dileyen erkeklerin aşkıdır..

Ama nasıl erkekler? Aşkını göstermek için kalbini çıkaran bi sihirbaz aşık düşünün.. Atın cebe onu.. Ardından aşık olduğu kadını kafasında canlandırıp bir binanın duvarına boydan boya ve çırılçıplak resmini yapan bir ressam hayal edin.. Onu da atın cebe.. Kendine hayran bir fotomodelin birine aşık olduğunu gözünüzde canlandırın (nasıl olcaksa, en gıcığı buydu) Ayy o vücudunu sergilemeleri, ne kadar şanslısın gibi laflar etmeleri ayy daral geldi yeminle salla onu atma cebe
Bir de yaşlı bir adamcağız.. Aşkı yeniden tatmak isteyen.. Hadi cebe amca bey..

Tabi Nick de bunların arasındaydı ama kızımızın gönlü ona kaydığından musallat olmuş gibi gelmedi hiç.. Bıkkınlık vermedi..
Düğün gecesinde başlarına gelen onca bahtsızlıktan sonra İtalya’dan ayrılırlar ve Beth herşeyi unutup işinin başına döner..

Önce herşeyin eskisi gibi devam ettiğini zanneder ama aşk çeşmesinden aldığı paraların sahipleri aşık oldukları kadının peşinden gelirler tek tek..
Sonrası ise Beth için bir kovalamacaya dönüşür.. Sürekli bu çılgın aşıklardan kaçma derdi yüzünden Nick’le doğru düzgün bir randevuya bile gidemez..

Devamını izlemek için buyrun burdan yakın..
İster online izleyin ister indirip izleyin o sitede hepsi mevcut.. İzleyin, beğenin, geri gelin konuşalım

Aşk Çeşmesi – When in Rome’ için 8 yanıt

 1. bu kıza bayılıyorum ben Veronica Mars’ta bu filmi de merak ettim şimdi bir yerde çok kötü vakit kaybetmeyin yazıyorudu zevkler ve renkler tartışılmz ben senin yorumunu dikkate alıcam 😀

  • kız güzel, adam yakışıklı, komedi var, aşk var
   her türlü gideri var yani
   sadece eğlenmek için izledim ve öyle de oldu eğlendim kuzum izle beğenirsin bence 😉

 2. Bencede vakit gerçimelik klasik holivud romantik komedisi.
  Yakın zamanda izledim bende. En çok esas kız ile esas çocuk arasındaki boy farkına hasta olmuştum 😀
  Ben bu çocuğu zamanında bayıla bayıla izlediğim cnbc-e dizisi Las Vegas’ta tanıdım. Sonrasında Fergie’nin kocası olarak çıktı karşıma (nedense ikisini hiç yakıştırmıyorum) Neyse filme gelelim. Eğlenceliydi aslında gerçi ben film boyunca “Ah bizim burda da bir çeşme olsa” dedim 😀 Parayı alırdık adamı beğenirsek cebe atardık 😀 Kekekeke:)
  Kız çok şirindi filmde. Bende Model olandan aşırı nefret etmiştim. Açıklanamaz bir nefret bu 😀
  İzlemek isteyenler dediğin gibi eğlenmek için izleyebilirler 😉

  • bir ayı geçti ben izleyeli de izler izlemez yazmayınca olmuyo elin zor gidiyo bida
   boy farkı çoktu yaw hakkaten yarısı gibi bişeydi heralde kız 😀
   çocuk çok şirin ya bi filmi daha var yakında çıkacak sanırım onu da izlemeyi planlıyorum afişi hoşuma gitmişti… (adını hatırlayamadım)
   çeşme süperdi gerçekten varmış italyada o çeşme ztn ama bizim dilek ağaçlarına benzer ancak.. supernaturalde bi bölümde çeşme mi kuyu mu ne vardı her dileğin kabul oluyodu para atınca o daha güzeldi bence aşktan farklı önceliklerim var onları dilerdim ohh (hayal kurmak bedava)
   bence de neyse filme gelelim koptum gittim 🙂 kız şirindi çocukla aralarındaki boy farkına rağmen yakışmışlardı.. model olan beni çileden çıkarmıştı boğmak istemiştim hepimizde aynı duyguları uyandırmış ne güzel 😀
   sihirbaz da gıcıktı aslında biraz ilk karşılaşmalarında saatini alıp durması vardı ya suratına tokatı indirirdim heralde ben olsam kız yine sabırlı çıktı.. düğününü de mahvetmişti kızın uyuz 😛 nese yorum değil spoiler deposu oldu bu 😀

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s